Kıbrıs Satılık Arsa | Mağusa

 

MAĞUSA’DA SATILIK ARSALAR

Kıbrıs’ın tarihi güzellikleri ve eğitimin merkez kenti Gazi Mağusa’da merkeze yakın satılık yatırım yapmaya uygun arsalarımız Tuzla bölgemizde yer almaktadır. Tuzla bölgesi Doğu Akdeniz Universitesi’nin hemen yanı başında Kuzey batı yönünde yer alan Mağusa kenti ile birleşmiş bir yerleşim birimidir. Mağusa kentine bağlanan iki ana yola ulaşımı olan projemizde toplam 19 adet arsamız villa veya 2 katlı apartman yapabileceğiniz şekilde tüm altyapı, telefon, elektrik bağlantıları ve asfaltı tamamlanmış şekilde sizlere sunulmaktadır.

Mağusa sınırıları içerisinde arsa bulmanın oldukça zorlaştığı bu zamanda arsa sahibi olmak artık çok kolay. Satılık arsalarımız 521 metrekare den başlayıp 750 metrekareye uzanan çeşitlilikte sizlere sunulmakta ve yan yana iki veya daha fazla arsa satın alıp daha büyük bir arazi elde edebilir ve yatırım yapabilirsiniz. Glapsides sahiline, kentin okullarına, salamis ormanlarına ve Mağusa’nın daha bir çok bölgesine ulaşım kolaylığı ile arsalarımızın konumu oldukça popülerdir.

Goldmark Estates’in tecrübeli ekibi ile arsalarımızı yerinde görebilirsiniz. Tapuları hazır arsalarımıza banka kredisi ile sahip olabilir şimdi veya gelecekte hayalinizdeki evi bu nezih bölgedeki arsanıza inşa edebilirsiniz. Kıbrıs satılık arsa ilanları hakkında detaylı bilgi için Goldmark Estates ile iletişime geçmeyi unutmayın, sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyarız!

KIBRIS SATILIK ARSA FİYAT LİSTESİ

kibrissatilikarsafiyatlari

KUZEY KIBRIS SATILIK ARSA FIRSATLARI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN!

+90(533) 889 09 99

 

Kıbrıs satılık arsa ilanları  hakkında merak ettiğiniz her şey için Goldmark ile iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin sorularını yanıtlamaktan mutlu oluruz.

 


Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
GÖNDER
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!
close-link
İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Kıbrıs'ta En Kazançlı Emlak Yatırımı Fırsatlarını Kaçırmayın!
En güncel portföyleri önce sizin öğrenmeniz için en kısa sürede size ulaşacağız.
GÖNDER
Hayır, Teşekkür Ederim. 
close-link
Sizi Arayalım
GÖNDER