KKTC Sahibinden Satılık Ev İlanları Güvenli Mi?

13/04/2020

Ev, insanların temel ihtiyaçları arasında yer alan korunma ve barınma ihtiyacını karşılayan bir husustur. Kendimize ait, güven ve mahremiyet sağlayan bir barınağa ihtiyaç duyduğumuzdan, bu ihtiyaç en önemli temel ihtiyaçlardan biridir. Fakat aynı zamanda bu ihtiyaç karşılanması en pahalı olanlardan biridir. Bazen birikimlerinizin tamamını ortaya koyduğunuz bir yatırımdır. Bazı durumlarda ise bankaların sağladığı konut kredisi gibi imkanlardan yararlanılarak gayrimenkul sahibi olunabilir. Fakat finansal konuda daha rahat bir konumda olsanız bile hayallerinizdeki evi bulmak ya da hayatınızın devamını geçireceğiniz, kesin olarak yerleşeceğiniz bir yer bulmak fazlasıyla zor olabilir. İşte bu durumda GoldMark devreye girmektedir. Sizin bütçenize ve isteklerinize en uygun evi bulmakta, Kıbrıs satılık ev satın almanız durumunda sıkıcı evrak işlemleri ile biz ilgilenmekteyiz. Uğraşmak istemeyeceğiniz uzun ve yorucu işleri sizin için yapmaktayız ki size yeni Kıbrıs satılık evinizin tadını çıkarmak kalsın.

Kıbrıs’tan kendinize yeni satılık bir ev alırken karşılaşacağınız ilanlar arasında Kıbrıs satılık ev sahibinden ilanları ile fazlasıyla karşılaşabilirsiniz. Çoğu zaman bu durum Kıbrıs satılık ev arayan müşterilerin kafasını karıştırıyor ve akıllarında bir firma üzerinden yatırım girişimi gerçekleştirmenin mi yoksa bir Kıbrıs vatandaşının satmakta olduğu sahibinden eve mi yatırım yapılmasının mı daha doğru olacağı sorusunu uyandırıyor. Biz de bugünkü yazımızda bu soruyu detaylı bir şekilde araştırarak cevabını bulduk. Son seçim tabii ki size kalmış. İster bir firmadan ister sahibinden bir Kıbrıs satılık ev almak niyetindeyseniz, GoldMark’la iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

İşte sizlere her açıdan bakılarak hem sahibinden hem de yatırımcılardan gayrimenkul danışmanlığı fikirleri ile ev almanın sahip olduğu avantajlar ve dezavantajlar…

Sahibinden mi Gayrimenkul Danışmanlardan mı Ev Almak?

İyi bir yatırımcı, yatırım yapmayı düşündüğü ya da yatırım yaptığı alanlar hakkında araştırma yaparak ve detaylı çalışmalar gerçekleştirerek belirli bir miktar kar elde etmeyi amaçlar. Bu yüzden üzerine yatırım yaptıkları firmanın ya da herhangi bir şahısın ne kadar güvenilir olup olmadığını iyice inceler ve kar sağlamasını önleyecek yatırımlardan kaçınırlar. Öyleyse siz de Kıbrıs satılık ev alırken, gerek sahibinden gerek gayrimenkul danışmanlarından alın, öncesinde kesinlikle araştırma yapın ve yatırım yapacağınız kuruluş ya da kişinin sizi dolandırmadığı ya da sizi aklınızdaki satılık ev modelinden uzaklaştıracak fikirler verenlerden uzak durmaya çalışın. Unutmayın ki eviniz her ne kadar küçük ya da ucuz olursa olsun, büyük bir yatırım ve bir ev alacak kadar bütçeniz olduğu için müthiş bir ayrıcalıktır.

 

KKTC emlak sektöründe sahibinden mi gayrimenkul danışmanlarından mı ev almak daha iyi olur sorumuza dönersek, şunu fark ederiz ki, ülkemiz sınırlarında yatırım alanları incelendiğinde en başta konutlar yer almaktadır. Ekonomik veriler incelendiğinde, konut sektörü yoğun ilgi görüyor ve hızlı olarak da gelişim gösterdiği ortaya koyuluyor. Resmi makamlar tarafından hazırlanan dosyalarda da bu teyit edilmektedir. Fakat bir yatırımın ne kadar verimli olduğunu anlamak için öncelikle kaç yılda amorti edilebileceği önemli bir konudur. Yatırımın ne kadar verimli olduğu da aslında bu sırada devreye girmektedir. Bu durumlar göz önünde bulundurulduğunda da bir gayrimenkul danışmanlığı yardımıyla ev almak son derece önemli bir hale gelmektedir. Eğer çoktan kararınızı verdiyseniz ve iyi bir gayrimenkul danışmanı arayışındaysanız, bize internet sitemizden kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Telefon numaramız gibi iletişim bilgilerimiz, web sitemizin iletişim kısmında yer almaktadır. Bizi arayın ve sizin için mükemmel bir Kıbrıs satılık ev bulalım!

İlginizi çekebilir: İnanılmaz Güzellikteki Kıbrıs Evleri!

Sahibinden Ev Almak Ne Kazandırır?

Kıbrıs sahibinden satılık evler, emlakçı komisyonları vs. fiyatlarının aradan çekilmesi sebebiyle sizlere daha düşük maliyetlerde gelebilmektedir. Ancak bu seçenek yani Kıbrıs satılık ev sahibinden seçeneği belirli bir birikim sahibi olanlar için çok daha uygun olmaktadır. Ancak hal ne olursa olsun mutlaka hem avantajları hem de dezavantajları değerlendirerek karar vermelisiniz. Çünkü günümüzde sıkça karşılaşılan problemlerin başında da bununla ilgili bir problem gelmektedir. Beğendikleri evleri almak isteyen vatandaşlara kaparo veya peşinat senetleri imzalatarak aynı evi başka kişilere de satan birçok dolandırıcı vardır. Bu sebeple de KKTC satılık ev ilanları hakkında yeterli bilgileri edinmeli ve direkt birebir görüşmeler yaparak anlaşmalar sağlamalısınız. Bunlar yapılmadan asla herhangi bir meblağ ödememelisiniz.

İlginizi çekebilir: KKTC Emlak Yatırımları Hakkında!

Gayrimenkul Danışmanlarından Ev Almanın Faydaları Nelerdir?

Bir gayrimenkul danışmanın görevi hayallerinizdeki evi bulmak ve size en uygun fiyata pazarlamaktır. Ayak işleri sayılacak sıkıcı ve monoton birçok işi gayrimenkul danışmanları yönetir. Bu sayede kendi işlerinize de vakit bulabilmenizi sağlar. Birçok insan birikim yapar ve bu birikimleri değerlendirmek için yol ararlar. Birikimlerin değerlendirilmesi konusunda en güvenli olan yollardan birisi de gayrimenkul edinmektir. Ev satın alınacağı zaman zarar görülebilecek birçok sebep vardır ve bu nedenle de dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunmaktadır.

Yatırımların hızlı bir şekilde artış gösterdiği Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde inşaat faaliyetleri çok artış yaşadığı için emlak danışmanlık sektörü de çok fazla faaliyet göstermeye başlamıştır. Gayrimenkul danışmanlarından yardım almak, en uygun konutun bulunabilmesi adına ve ihtiyaçlara yönelik olarak doğru seçimlerin yaptırılmasında da önemli rol oynamaktadır. Bulunacak evden kar edebilmek önemlidir ki yatırımın amacı da budur zaten. Kiracı ve benzeri konularda da sizlere yol gösterebilecek bir danışmana ihtiyacınız olabilir ve gayrimenkul danışmanları bu konuda sizlere en iyi desteği sağlayacak kişilerdir. Kısaca, gayrimenkul danışmanları ile çalışacak olursanız;

  • Gayrimenkul danışmanları, yılların deneyimiyle bu iş içerisinde olduklarından sizlere çok sayıda alternatif sunabilir ve geleceğinizi de böylelikle tehlikeye atmamış olursunuz.
  • Emlak şirketleri, sürekli olarak reklam ve pazarlama yapmaktadır ve yanlarında da devlete bağlı olan elemanları vardır. Muhatap olduğunuz kişiler birey değil kurumlar olacaktır.
  • Emlak şirketleri, inşaat şirketleri ile aynı kafada ilerlediklerinden fiyat olarak özel fiyatlar sunabilmekte yani pazarlık yapılabilmektedir.

Goldmark Estate’e Güvenebilirsiniz!

GoldMark Estate, uzun bir süredir KKTC emlak piyasasını şekillendirmek  ve hareketlendirmek yönünde gerçekleştirdiği projelerle adından sıkça söz ettirmektedir. GoldMark Estate’in Kıbrıs emlak, konut ve arsa işlemlerinde güvenilirliği sayısız müşteri ile onaylanmıştır. Türkiye ve Kıbrıs’ın en yetenekli gayrimenkul danışmanlarından oluşan ekibimiz, müşterilerimize komfor sağlamakta ve Kıbrıs satılık ev modellerini inceleyerek en iyilerini sunmak için olabildiğince sıkı çalışmaktadırlar.

Bizler, GoldMark Estates olarak emlak sektöründe profesyonel ve müşterimiz ile transparan olduğumuz bir hizmet politikasını benimsemekteyiz. Sizin dilek ve şikayetlerinizi dinler ve GoldMark’ı geliştirmek, sizlere en iyi hizmeti verebilmek için elimizden gelebildiğince çalışırız. Eğer siz de kendinize bir ev bakıyorsanız, özellikle bir Kıbrıs satılık ev sahibinden aramaktaysanız, hemen bizimle iletişime geçin. Hayallerinizde yer alan Kıbrıs satılık ev, konut ya da arsayı sizin için bulalım, bu yapacağınız yatırımlar üzerinde sizi ayrıntılı bir şekilde bilgilendirelim. Aklınızda herhangi bir soru kaldıysa, daha detaylı bilgi almak için bize web sitemiz üzerinden ulaşabilir ya da bizi arayabilirsiniz.

GoldMark Gayrimenkul Danışmanlığı

Kıbrıs satılık ev sahibinden ilanlarının güvenli olup olmadığını anlamak için görüşmeniz gereken ilk kişi, gayrimenkul alım, satım ve diğer konutsal yatırım alanlarında tecrübe kazanmış bir gayrimenkul danışmanı olacaktır. Biz, GoldMark ailesi olarak aramızda bulunan gayrimenkul danışmanlarının, Kıbrıs ve Türkiye arasında yaptıkları eşsiz proje ve çalışmalarıyla kendilerini öne çıkarmış, çalışkan ve deneyimli gayrimenkul danışmanlarından oluşmasından gurur duymaktayız. Sizi de KKTC emlak ve konut problemlerinizi ilgilendiren her işlemde GoldMark’ın kalbinde çalışan bu deneyimli gayrimenkul danışmanlarımız ile görüşmeye teşvik ederiz. Gayrimenkul danışmanlarımız, sonsuz ilgi ile emlak sorunlarınızı dinleyecek ve size farklı çözüm yolları göstereceklerdir. Bu sayede bazı sıkıcı ve uzun sürebilen emlak ve konut işlemleriniz çok daha hızlı bir şekilde bitecektir. “KKTC sahibinden satılık ev ilanları güvenli mi?” sorunuza anında bir cevap getirecek ve bakacağınız Kıbrıs satılık ev seçenekleri içinde size en uygun olanı bulmak için aralıksız çalışacaktır. Kıbrıs içinde yapılacak tüm emlak, konut ve arsa işlemleriniz için web sitemizi ziyaret edebilir ya da bizi arayabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
GÖNDER
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!
close-link
İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Kıbrıs'ta En Kazançlı Emlak Yatırımı Fırsatlarını Kaçırmayın!
En güncel portföyleri önce sizin öğrenmeniz için en kısa sürede size ulaşacağız.
GÖNDER
Hayır, Teşekkür Ederim. 
close-link
Sizi Arayalım
GÖNDER