Goldmark Estates Projeleri

En güzel Goldmark Estates Projelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Gaziveren’de

Satılık Konutlar

Gaziveren bölgesi Kıbrıs’ın en yeşil bölgelerinden biri olan Güzelyurt (Morphou) kasabası yakınlarında ve Kuzey Kıbrıs’ın Batı Yakasında bulunmaktadır.

Detaylar

Esentepe’de

Satılık Konutlar

Denize sıfır , dağ ve deniz manzaralı lux 11  Vılla ve 64 daire  (özel havuzlu zemin kat daire veya jacuzzılı penthouse  daire )

Detaylar

Karpaz Erenköy’de

Satılık Konutlar

Kıbrıs’ın en bakir bölgesi olan Karpaz’ın huzur veren sakinliği, yeşilliklerin süslediği masmavi koyları, altın sarısı kumları, el değmemiş doğası, ve ortaya çıkan tabiatın büyüleyici ahengi sizlere hayat kalitenizi yükseltecek bir yaşam sunuyor.

Detaylar

İskele Boğaz’da

Satılık Konutlar

Kuzey Kıbrıs’ın en gözde tatil ve yatırımlarıyla ünlü şehri İskele’de kesintisiz deniz manzarası ile ses getirecek yeni projemiz de yok yok..

Detaylar

Girne Esentepe’de

Satılık Konutlar

Girne’nin En Nezih bölgelerinden Esentepe bölgesinde Denize Sıfır bir konumda, Dalgaların Sesiyle Uyanabileceğiniz Muhteşem Bir Proje Sizleri Bekliyor.

Detaylar

Girne Alsancak’ta Projeden

Satılık Konutlar

Girne Alsancak’ta, Çıkarma Plajının hemen üzerinde, Escape plajına sadece 3 dk yürüme mesafesinde, deniz kızı plajı ve Camelot Plajı gibi popüler plajlara ise çok yakındır. Girne merkeze 9 dk sürüş mesafesinde bulunan projemiz içerisinde dağ ve deniz manzaralı 3 farklı konut alternatifi, bulunmaktadır.

 

Detaylar

Girne Kervansaray’da Projeden

Satılık Konutlar

Girne Kervansaray’da iddialı konumda, iddialı tasarımı ile, iddialı bir proje Kaliteli Malzeme ve işçilikle imal edilmekte olan projemiz Girne nin Merkezine sadece 7-8 dk sürüş mesafesindedir. Girne Merit Hoteller bölgesinin yanıbaşında bulunan projede yüksek kira getirisi ile güzel bir yatırım yapabilirsiniz.

Detaylar

Girne Merkez’de Projeden

Satılık Konutlar

Girne Merkez’de inşaa edilen bu projemizde, dağ ve deniz manzaralı, yüzme havuzları, kapalı otopark, spor salonu ve 7/24 güvenlik bulunmaktadır.

Detayar

İskele Long Beach’de

Satılık Konutlar

Long Beach sahiline sadece 500 metre mesafede, Gazimapusa Şehir merkezine 10 dk sürüş mesafesinde bulunan, İskele – Long Beach bölgesindeki sitemizde neler yok ki?

Detaylar

Gazimağusa Residance

Satılık Konutlar

Mağusa Merkez’de, adanın en büyük üniversitesi Doğu Akdeniz Üniversitesine 500 metre mesafede, beklentilerinizin ötesinde bir proje.

Detaylar

Gazimağusa Gold Life Apartmanı

Satılık Konutlar

Adanın en büyük üniversitesi Doğu Akdeniz Üniversitesine 1 km mesafededir.

Detaylar

Girne Doğanköy’de Projeden

Satılık Daireler

Girne Doğanköy’de dağ ve deniz manzaralı, yüzme havuzlu modern ve şık daireler.

Detaylar

Girne Alsancak’ta

Satılık Konutlar

Girne Alsancak’ta dağ ve deniz manzaralı, yüzme havuzlu modern ve şık daireler.

Detaylar

Bizimle İletişime Geçin