Girne’de Satılık Ev

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin incisi olarak tarif edilen Girne, ev sahibi olmak ya da yatırım yapmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biridir. Güçlü bir liman kenti olması, Girne Kalesi, Girne İkon Müzesi, gibi kültürel zenginlikleri ile Girne, Kuzey Kıbrıs’ta yatırım yapmak için harika bir seçenek!

Eğer siz de Girne’de ev sahibi olmak istiyorsanız GoldMark Estates ile çalışabilirsiniz.  GoldMark Estates deneyimli gayrimenkul danışmanı kadrosu ile sizlere aradığınız güvenli emlak hizmetini sunmaktadır.

Eğer Girne’de yatırım yapma kararı aldıysanız GoldMark Girne Merkez Ofisi ile iletişim kurmaktan çekinmeyin.

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti Girne Bölgesi’nde yatırım yapmak için nedenleri:

Amortisman süresi: Son yıllarda Kıbrıs’ın yatırımcılar tarafından çokça tercih edilmesinin en büyük sebebi kısa amortisman süreleridir. Yani Kıbrıs’tan bir ev satın aldığınızda kira yatırımı yapabilir ve kısa bir sürede yatırımınızın çoğunu geri alabilirsiniz. Amortisman süresi konusunda özellikle Mağusa ve Girne bölgelerinde başarı sağlanmaktadır. Siz de bu sebeple Kuzey Kıbrıs Girne Bölgesi‘nde gönül rahatlığıyla yatırım yapabilirsiniz.

İmar izni:  İnşaat sektörünün oldukça ilgisini çeken Kuzey Kıbrıs Girne Bölgesi sadece kira yatırımı değil arsa yatırımları için de oldukça elverişli. Çoğu arsasının imar izni olması sebebi ile Kuzey Kıbrıs Girne Bölgesini arsa yatırımlarınızda da tercih edebilirsiniz.

Gelişim Bölgesi: Tamamlanan altyapısı, ulaşım kolaylıkları ve dinamik yapısı ile Kuzey Kıbrıs Girne  Bölgesi tam bir gelişim bölgesi olarak yatırım yapmak için en mantıklı bölgelerden birisi olma özelliğini taşıyor.

Kuzey Kıbrıs Girne bölgesinde ev satın almak istiyorsanız öncelikle Kuzey Kıbrıs Ev alım satımlarının pound üzerinden hesaplandığını ve işlendiğini bilmelisiniz. Girne Ev Fiyatları  oldukça geniş bir yelpazede çeşitlilik göstermektedir.

Mağusa Satılık Ev Fiyatları £53.000 gibi fiyatlardan başlamakta ve yaklaşık £3,500,000 gibi rakamlara kadar çıkabilmektedir. Bu emlak değerleri belirlenirken evin konumu, büyüklüğü, eşyalı olması, masraflı olması, havuzlu ya da bahçeli olması, lüx olması gibi etkenler dikkate alınmaktadır.

Örneğin 120 m² 3+1 bir Girne Merkez satılık apartman dairesi için yaklaşık £70.000 gibi bir değer biçilmektedir. Bu değer belierlenirken elbette konutun merkezi konumda olması, oda sayısı ve genişliği, konutun okul ve hastaneye yakın oluşu, ulaşım durumunun kolay oluşu gibi faktörler etkili olmaktadır.

Kuzey Kıbrıs Cumhurityeti Girne Bölgesi yatırım yapmak için geniş bir emlak yelpazesi sunmaktadır. Merkezi konumu ve dinamik yapısı ile ön plana çıkan Girne Bölgesinde konut, ticari yapı, arazi gibi pek çok emlak bir arada bulunmaktadır.

Konut: Eğer konut satın almayı ya da yatırımı yapmayı düşünüyorsanız

Girne’de Satılık Ev kategorimizde aşağıdaki konut tiplerini bulabilirsiniz.

 1. Apartman Dairesi
 2. Deniz Manzaralı Daire
 3. Dağ Manzaralı Daire
 4. Teraslı Daire
 5. Havuzlu Daire
 6. Bahçeli Daire
 7. Stuido Daire
 8. Satılık Havuzlu Bungalow
 9. Lüx Villa
 10. İkiz Villa
 11. Penthouse
 12. Deniz Manzaralı Penthouse

Arsa:  Arsa ya da arazi satın almak için de Girne portföylerimizden gönül rahatlığı ile yararlanabilirsiniz. Girne bölgesinde tüm altyapısı hazır, kat izinleri alınmış imara uygun arsalar için sizlere geniş bir portföy listesi sunuyoruz.

Ticari: Kuzey Kıbrıs Girne Bölgesi’nde dükkan, ofis ve mağaza gibi ticari emlak seçenekleri için aşağıda yer alan portföy lisitemize göz atmalısınız.

Kuzey Kıbrıs Girne Alsancak Belediye Başkanı Röportajı

Girne Esentepe En Özel Projeler