En Muhteşem Girne Satılık Daire Örnekleri, 13 Harika Örnek!

29/12/2020
girnesatılıkev

Girne, yaşam alanları içerisinde çok önemli bir yere sahip olan, kaliteli ve ferah yerlerdir. Turizm cenneti olmakla beraber yaşam koşulları bakımından ideal bir bölgedir. Birçok farklı Kıbrıs satılık ev seçenekleri sayesinde birçok insanın zevkine hitap etmiş durumdadır. Girne satılık daire ilanları sayesinde bu bölgede kolayca ev sahibi olmanız mümkündür. Bölgede bulunan onlarca ev seçeneği sayesinde ister havuzlu, isterse geniş alanlı evlere ulaşmanız mümkün olacaktır. Bu Girne satılık daire ve KKTC emlak seçeneklerinden birkaç tanesini sizin için şu şekilde inceleyebiliriz.

İlginizi Çekebilir: Girne’de Nerede Yaşanır?

1-Otelden Farksız Girne Satılık Havuzlu Daire

2 odası bulunan ve 2 adet banyosuyla eşsiz bir apartman içerisinde yer alan Girne satılık daire, 95 metrekare alana sahiptir. Evin alt kısmında ortak kullanım bölgesi olan bir adet havuzu vardır. Bu havuzun dışında apartmanın tasarım düzeni son derece estetiktir. Manzara bakımından da önemli bir bölgede yer almaktadır. İçerisinde bulunan sauna, sinema ve spa servisleri sayesinde, kendinizi otel odasında gibi hissedeceksiniz.

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-daire-girne-satilik-daire-bd014/

2-Golf Sahası Gibi Girne Satılık Havuzlu Müstakil

Müstakil evler içerisinde son derece eşsiz bir görüntü ortaya çıkaran bu Girne satılık ev modelleri, havuzlu türleriyle karşımıza çıkmaktadır. 3 yatak odası ve 2 banyo içeriğiyle karşımıza çıkmaktadır. Yanında yardımcı evi bulunmaktadır. 3500 metrekare alana sahiptir.

girnemüstakilev

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-mustakil-girne-esentepe-de-korineum-golf-sahasi-yaninda-satilik-tas-villa-ke089/

Girne’nin Kalbinde Satılık Daire

Bölgede birçok satılık daire ve ev vardır. İnsanlar Kıbrıs satılık ev seçeneklerini sıklıkla araştırmakta ve kendilerine uygun olanı bulmaya çalışmaktadır. Kıbrıs’ın kalbinde yer alan Girne satılık daire çeşitleri nelerdir, birkaç portföye hemen göz atalım.

3-Suit Yatak Odalı Girne Satılık Bahçeli Villa

Bölgede yaşamayı düşünen kişiler için birçok Kıbrıs satılık ev ve Girne satılık daire seçeneğinin yanında villalarda eşsiz güzellikleriyle karşımıza çıkmaktadır. Bu ev modeli geniş bir bahçe alanı sağlamaktadır. 700 metrekare alana kurulmuş olan evin, 170 metrekaresini ev oluşturur. Geriye kalan kısım bahçedir. İçerisinde bulunan tam suit 3 adet yatak odası, rahatlığın yaşanmasına katkı sağlar. KKTC emlak ofisleri sayesinde manzaralı bu villaya kolayca ulaşabilirsiniz. Merkezi ısıtma için altyapıya sahip olup, deniz manzarası bulunur.

İlginizi çekebilir: Girne Satılık Villa Nereden Alınır?

girnebahceliev

 

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-villa-girne-karsiyaka-satilik-villa-mus020/

4-Farklılık Arayanlara Girne Satılık Havuzlu Bungalow

KKTC emlak ilanları arasında, bölgede bungalow evlerin de büyük ilgi gördüğü bariz bir gerçektir. Bungalow içerisinde yer alan 3 adet yatak odası ve araba par yeri, yaşamaya değer olduğunun ilk göstergesidir. Oldukça fazla seçenekte fırsat oluşturan modelin şömine, peyzajlı bahçe, 4 adet klima, aile banyosu, gömme dolap gibi farklı birçok özelliği vardır. Bölge arazisinin büyüklüğü 650 metrekare olarak bilinmekte olup, evin kendisi 130 metrekaredir.

 

girnebungalow

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-bungalow-ozankoy-bolgesinde-satilik-31-bungalov-yp-076/

Kıbrıs’ın İncisi Girne’de Harika Bir Villa

KKTC emalak bölgesi içerisinde yer alan eşsiz villalar, çeşitli özelliklere ve içeriklere sahiptir. Girne satılık ev modelleri içerisinde onlarca seçenek karşınıza çıkacaktır. Kıbrıs’ın incisindeki bu harika villalar hangileridir, şimdi görelim.

5-Girne Satılık Havuzlu Muhteşem Görünümlü Villa

Kıbrıs satılık ev seçenekleri içerisinde eşsiz görünümü ve geniş alanıyla avantaj sağlayan bir villa çeşididir. Çatalköy içerisinde yer alan 3+1 villa, geniş bahçesiyle rahat bir yaşam alanı sağlıyor. Ebeveyn banyosu ve bunun dışında 2 banyo ve lavabosu bulunan villanın dış görünümü de estetik faktörleri barındırmaktadır. 179 metrekare ev alanına sahip olan villa, LPG ile ısıtma sistemine sahiptir. Doğal bir görünümle iç güzelliği harika şekilde düzenlenmiştir. Çeşitli gömme dolaplar ve mermer kaplamalarla kaliteli bir ev ortamı oluşmaktadır. İçerisinde 3 ton su deposu da bulunmaktadır. Villanın çatısı geniş ve deniz manzaralıdır.

 

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-villa-girne-satilik-villa-ee0143/

6-Girne Satılık Havuzlu Çok Geniş Villa

KKTC emlak çeşitleri arasında, lüks villa çeşitleri içerisinde yer alan Girne satılık ev, 300 metrekare alanı kapsar. Bahçesinde bulunan havuzu ve peyzajlı bahçesi sayesinde, ferah bir ortam oluşturur. Merkezi ısıtma ve şömine bulunmaktadır. Bunun yanında mutfağı açıktır. Dört adet yatak odası bulunmakta ve 3 adet WC alanı bulunur. Geniş bir terası da olan alan, sakin bir bölgede yer alır.

 

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-villa-satilik-lux-villa-sd085/

Girne Müstakil Villa Bir Harika

Kıbrıs satılık ev seçenekleri içerisinde özellikle Girne satılık daire ilanlarının yanı sıra müstakil villalar da yoğun ilgi çekmektedir. Şimdi de keyif veren Girne müstakil villa seçeneklerini inceleyelim.

7-Havuz Yapımına Uygun Girne Satılık Bahçeli Villa

Girne içerisinde yer alan onlarca ev seçeneği içerisinde müstakil villalar ilgi çekmektedir. Bu tür yapılarında 3 yatak odası bulunur. 185 metrekare alanı içine alan ev 90 metrekare terasa sahiptir. Evin havuz yapımına yatkın olması da uygunluk açısından idealdir. Denize yakınlığı ile dikkat çekmektedir. KKTC emlak hizmetleri sayesinde kolayca başvuruda bulunmanız mümkündür. Deniz ve dağ manzarasıyla eşsiz bir güzellik ortaya çıkarmaktadır.

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-villa-girne-alsancak-satilik-villa-mus019/

8-Çoklu Teras Keyfi Girne Satılık Bahçeli Villa

Çatalköy içerisinde yer alan villa, müstakil konumu ve bahçesiyle kendini ayrıştırmıştır. Girne satılık ev seçenekleri içerisinde önemli bir konumda yer alır. Merkeze araçla sadece 10 dakika mesafede olan alan, plaja da oldukça yakındır. 3 yatak odasına sahip olmakla beraber her katta terasa sahiptir. Müstakil bir alan olması nedeniyle büyük ilgi görmektedir.

girneteras

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-villa-satilik-villa-sd083/

9-Aileler İçin Kaçmaz Girne Satılık Teraslı Daire

KKTC Emlak ofisleri içerisinde bu Girne satılık daire için sahip olabilmek oldukça kolaydır. 2 odası bulunan evin 90 metrekare alanı vardır. Bunun yanında içerisinde bir banyo olmakla beraber, genel olarak küçük aileler için uygun bir evdir.

girnedaire

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-daire-girne-satilik-daire-ee0122/

Bölgede yer alan yüksek katlı binalar genelde deniz görmektedir. Bu sayede evde otururken eşsiz güzellikler gözünüzün önünde yer alacaktır. Deniz manzaralı Girne satılık daire modellerine birlikte göz atalım.

10-İster Dağ İster Deniz Manzaralı Girne Satılık Daire

Girne içerisinde yer alan Karaoğlanoğlu bölgesinde yer almaktadır. 55 metrekare alan içerisinde yer almakta olup 55 metrekare terasa sahiptir. Bu alanın denizi görüyor olması ve dağı görüyor olması çeşitli avantajlar sağlar. Özellikle evinize oturduğunuzda zevkle ve ferahça zaman geçirmek mümkün olacaktır. Kıbrıs satılık ev modelleri içerisinde ilgi çeken önemli bir yerdir. Küçük bir alan olması nedeniyle yeni evli çiftler ve tek kişilik aileler için uygundur. Salonu geniş ve açık bir mutfağa sahiptir.

girnemanzaralıev

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-daire-girne-satilik-daire-ee0125/

İlginizi Çekebilir: Girne’nin En Güzel Manzaralı Evleri

11-Denize Karşı Girne Satılık Manzaralı Daire

Oldukça mütevazi bir yapıya sahip olan Girne satılık daire, bir yatak odasına sahiptir. Bunun yanında 75 metrekarelik bir alanı kapsar. Doğanköy bölgesinde yer alan Girne satılık daire, deniz manzarasıyla çeşitli artılar sağlar. Özellikle salon bölümünde yer alan geniş oturma alanı, deniz manzarasının keyfini çıkarmak için eşsiz bir imkân ortaya çıkarır.

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-daire-satilik-daire-sd086/

12-Hem Merkezi Hem Manzaralı Girne Satılık Daire

Oldukça merkezi ve gelişmiş bir bölgedir. Ortak yüzme alanı bulunmaktadır. Manzara bakımından deniz ve dağı görmektedir. Asansörlü sistemler içerisinde yer almaktadır 75 metrekare içerisinde bulunmaktadır. 2 yatak odasıyla, normal bir aile için idealdir.

girnemerkezsatılıkdaire

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-daire-girne-satilik-daire-ee0120/

Böyle Bir Girne Satılık Ev İlanı Görülmemiştir

Girne satılık daire seçenekleri içerisinde onlarca özelliğe sahip alan bulmak mümkündür. Özellikle farklı alanlar sağlayan bu tür bölgeler sayesinde zevklere ve bütçelere uygun yerler bulunabilir. Son derece doğal ve güzel bir yaşam alanıyla Kıbrıs, uzun süre hayat devam ettirilebilecek bir alandır. Bu nedenle Kıbrıs satılık ev alarak sınırsız keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Haydi, bu eşsiz ilanlardan birine yakından bakalım!

13-Harikulade Girne Satılık Havuzlu Villa

Oldukça geniş bir özelliğe sahip olan evin, çok çeşitli avantajları bulunmaktadır. İçerisinde bulunan havuz sayesinde sürekli olarak yüzebilirsiniz. Kıbrıs satılık ev seçenekleri içerisinde yer alan villanın, satın alınması birçok fayda sağlar. Çamaşır odası sayesinde kıyafetlerinizi kolayca yıkayabilirsiniz. Odalarda bulunan gömme dolap özellikleri ve salon içerisindeki şömine yer alması, estetik açıdan fayda sağlar. Klimalı sistemler ve izolasyonlar sayesinde tüm sorunlar ortadan kaldırılmış olacaktır. Bu sayede kış aylarında nem alma gibi problemler oluşmaz. 2 aracın sığabileceği bir otoparkı bulunur. Uzaktan kumandayla sistemleşmiş bir bahçe kapısı sayesinde, giriş çıkışları kontrol etmek mümkündür.

girnesatılıkevilanları

https://www.goldmarkestates.com/satilik-emlak/girne-satilik-villa-girne-alsancak-satilik-luks-31-villa-ee0030/

0 0 votes
Article Rating

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
GÖNDER
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!
close-link
İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Kıbrıs'ta En Kazançlı Emlak Yatırımı Fırsatlarını Kaçırmayın!
En güncel portföyleri önce sizin öğrenmeniz için en kısa sürede size ulaşacağız.
GÖNDER
Hayır, Teşekkür Ederim. 
close-link
Sizi Arayalım
GÖNDER