Kıbrıs Satılık Arsa | Iskele

 

İSKELE BOĞAZ DA SATILIK ARSALAR

Kıbrıs’ın sahilleri ve Emlak yatırımları ile ünlü Kenti İskele nin Boğaz bölgesinde bulunan Satılık Arsa Projemizi sizlere sunuyoruz. İskele bölgesi son 15 yıldır düzenli bir yapılaşma içerisinde bölgeye yapılan projeleri ile yerli ve yabancı müşterilerin ilgisini çekmeye devam ediyor. her yıl 1000’de fazla konut satışı gerçekleşen bölgede Türkiye, Rusça konuşan ülkeler Avrupa ve İskandinav ülkeleri başta olmak üzere yatırımlarını sürdürüyorlar.

İskele bölgesi Sahilleri altın kumsalları ile dünyanın her yerinden yatırımcıların ve tatilcilerin Kıbrıs’taki gözde merkezi olmaya devam ediyor.  İskele bölgesinin En ünlü iki yatırım noktası Long Beach ve Boğaz bölgelerinde Kıbrıs’ın en büyük şirketlerinin yaptığı projelerle dünya da adını duyurmuş durumda. FORBES dergisinin geçen ay içerisinde yayınladığı sayısında ise Kıbrıs İskele bölgesi Sahil Dünya genelinde Sahil Kasabaları arasında En iyi Yatırım noktası olarak Lanse edildi. Dünyaca ünlü dergi tarafından yayınlanan bu makalenin ardından bölgeye talep hareketi daha da hareketlendi.

İskele Boğaz bölgesinde şirketimizin yetkili olduğu Arsa Parselasyon projemiz Sahile 950m Mesafede bulunmaktadır. 50 Dönüm Arazi üzerine toplam 69 Adet 600m2 ve üzeri büyüklüklere sahip Satılık Arsalar Elektrik + Telefon + Su + Asfalt Yolları + Kaldırımları tamamlanmış olarak Teslim edilecektir. Arsa Parselasyonu Tamamlanma Tarihi olarak Nisan 2022 ayı hedeflenmektedir. Satılık Arsa Projemizin yanı başında Hotel inşaatı, çevresinde ise onaylanmış 4 adet proje inşaatı vardır. Projeler Tamamlandığında ortalama %40 oranında kar ile satışları mümkün olacaktır.

Pandemi süreci ve diğer olağan üstü mücbir sebepler dışında gecikme yaşanmadan ( 3 Ay Lütuf Süresi Dahil) Arsaların altyapısı tamamlanıp tapu aşamasına geçilecek. Ödeme Planı alan müşterilerimiz Arsa parselasyonu tamamlansa bile tüm taksitleri tamamlandıktan sonra Tapularını alabilecekler. Uzun vade ödeme planına girenler erken ödemeye karar verirlerse Arsa tesliminde borcu kapatıp tapularını alabilirler.

ÖDEME PLANI

Fiyat: £27.900 Gbp – £33.000 GBP arasında Değişmektedir. ( Güncel Liste için Bize Ulaşın)

Peşinat:  £7500 İngiliz Sterlini

Ödeme Programı 1 : 24 ay taksit  Faizsiz Ödeme

Ödeme Programı 2 : 36 ay taksit Ödeme  ( ilk 24 ay faizsiz + 12 ay Faizli Ödeme)

Ödeme Programı 3 : 48 ay taksit Ödeme ( İlk 24 ay faizsiz + 24 ay Faizli Ödeme)

Not: Daha Farklı bir ödeme Programı ve Faiz oranları için Satış Departmanımız ile irtibata geçiniz. Taksitler Tamamen şirket bünyesinde bankasız olarak sunulmaktadır.

İskele Boğaz Satılık Arsalar İmar İzinleri: KKTC de en son yürürlüğe giren Emirname ile Arazinin bulunduğu bölgede İki Kat İmar geliştirilebilir. Toplamda Arazi büyüklüğünün %50 si kadar kapalı alan inşa edilebilir. Zemin Kat %35 + birinci Kat %15 olmak üzere inşaat yapılabilir.

 

KUZEY KIBRIS İSKELE SATILIK ARSA FIRSATLARI HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN BİZİ ARAYIN!

+90(533) 889 09 99

 

Kıbrıs satılık arsa ilanları  hakkında merak ettiğiniz her şey için Goldmark Estates ile iletişime geçebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimizin sorularını yanıtlamaktan mutlu oluruz.

 


Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
GÖNDER
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!
close-link
İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Kıbrıs'ta En Kazançlı Emlak Yatırımı Fırsatlarını Kaçırmayın!
En güncel portföyleri önce sizin öğrenmeniz için en kısa sürede size ulaşacağız.
GÖNDER
Hayır, Teşekkür Ederim. 
close-link
Sizi Arayalım
GÖNDER