Kıbrıs Satılık Ev Fırsatları, En İlginç Ev Örnekleri

01/09/2019
kibrissatilikev

Kıbrıs sürekli olarak yabancı turist ve yatırımcı almaktadır. Ancak son dönemlerde Türklerin yoğun ilgisi Kıbrıslıları oldukça sevindirmektedir. Bildiğiniz üzere Kıbrıs yatırım açısından çok popüler bir ülkedir. 2000’li yıllardan beri İngiltere ve Almanya’dan yoğun talep gelmektedir. Bununla birlikte var olan seçkin üniversitelerimiz sayesinde Rusya ve İran, Kuzey Kıbrıs adasına yoğun bir ilgi göstermektedirler. Çocuklarının öğrenim görmeleri nedeniyle dört – beş yıl konut kiralamaktan ziyade Kıbrıs’ta satılık ev seçeneği daha cazip gelmektedir. Ada ülkesi olması sebebiyle belirli bir toprak düzeyinin olması her bir parçasını daha değerli kılmaktadır. Bu sebepten her satılık ev bu ülkede kıymet kazanmaktadır. Alım – satım işlemleri burada pound üzerinden olduğu için otomatik olarak konut değer kazanırken dövizden de kazanç elde etmek mümkündür. Bu durum dünyada fırsat Kıbrıs adası olarak görülmektedir. Biz de bu içeriğimizde sizlere Kıbrıs Satılık Ev Fırsatları hakkında derlediğimiz bilgileri ve en ilginç ev örneklerini sunacağız.

Kıbrıs Satılık Ev Fırsatları

Kıbrıs satılık ev ilanları için bir araştırma yaptığınızda fark edeceksiniz ki; satın alınan konutlarda konaklamasanız bile getirisi çok fazla olmaktadır. Şöyle ki; Yatırım yapmış olduğunuz bedele göre kazanç seviyenizin artış sağlayabileceği önemli ülkelerden biri Kuzey Kıbrıs adasıdır.

Kuzey Kırbıs’ta Ev Almak İçin Sebepler

  • Amortisman süresinin kısa olması
  • Kuzey Kıbrıs’ın bir ada ülkesi olması
  • Üniversitelerin öğrenim başarısı
  • Gayrimenkul işlemlerinin pound üzerinden yapılıyor olması
  • Geçim kolaylığı

Yukarıda bahsettiğimiz sebepler Kıbrıs satılık ev talebini çoğaltmaktadır. Tüm bunların yanı sıra kira gelirinizin de pound olması Kıbrıs’ta ev sahibi olmanın en önemli avantajlarından biridir.

Fırsatlar Diyarı Kuzey Kıbrıs

Elbette Kıbrıs’ta artan talep nedeniyle konut fiyatlarında da artış olmaktadır. Bu şimdilik bir nebze amortisman sürelerini uzatmaktadır. O nedenle imkanı olan kişilerin kısa sürede fırsat Kıbrıs avantajını değerlendirmelerini danışanlarımıza önermekteyiz. Bu fırsatı değerlendirebileceğiniz nadir ülkelerinden biri olan Kıbrıs adasında aldığınız kira gelirini banka kredisi için kullanarak bu avantajı değerlendirebilirsiniz.

Türk Vatandaşlarının Avantajları

Değinmek istediğimiz bir diğer konu ise Kıbrıs’ın Türk vatandaşlarına sunduğu fırsatlardır. Türkiye’de beyaz yakalılar, doktor veya akademisyen gibi kişilerin gelirlerini ispatlamaları çok daha kolay olmaktadır. Kıbrıs’ta gelir beyan etmeden kendi bankalarından gelir beyanı yaparak aynı bankanın şubesinden burada kredi çekebiliyorlar. Bu durum Türk vatandaşları için çok cazip bir durum haline gelmiştir. Türk lirası olarak ödeme yaptığınız krediniz için döviz olarak kira geliri almanız yukarıda da bahsettiğimiz gibi ülkemizi ”fırsat Kıbrıs” olarak adlandırmalarına neden oluyor.

En İlginç Ev Örnekleri

Hazır bu fırsatlardan bahsetmişken sizler için satılık ev ve fırsat Kıbrıs konutlarından biraz bahsedebiliriz. İster küçük bir ev, ister bahçeli bir villa, isterseniz site içerisinde bir konut olsun, bir çok seçeneğiniz olduğunu söyleyebiliriz.

Satılık Bahçeli Evler

Bir aile yaşamı için uygun olan müstakil bahçeli evler oldukça talep görmektedir. Yazlık olarak kullanabileceğiniz gibi aileniz ile birlikte yeni bir yaşam fırsatı da sunmaktadır. İşte sizler için derlediğimiz En İlginç Kuzey Kıbrıs Satılık Ev Örnekleri;

İlginizi Çekebilir: Muhteşem Dağ ve Deniz Manzaralı 3+1 Villa 

İlginizi Çekebilir: Mağusa Satılık Bahçeli Villa 4+1

İlginizi Çekebilir: Girne Satılık Havuzlu Müstakil lüx 4+1

İlginizi Çekebilir: Girne Satılık Havuzlu Müstakil 3+1 villa

Kıbrıs Satılık Daireler

İlginizi Çekebilir: Girne Satılık Deniz Manzaralı Daire

İlginizi Çekebilir: Girne Satılık Havuzlu Daire

İlginizi Çekebilir: İskele Satılık Havuzlu Daire

Kuzey Kibris satilik ev fiyatları konumu büyüklüğü ve fonksiyonlarına göre değişiklik göstermektedir. Bizler de Goldmark olarak, size en uygun fiyatlı gayrimenkulu bulup yatırımlarınızı doğru bir şekilde değerlendirme fırsatı sunuyor olacağız. Geniş portföy yapımız sayesinde aradığınız gayrimenkulu sizlerle buluşturuyor olacağız. Çünkü Kıbrıs emlak sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübemiz ile birçok fırsata açık olan Kıbrıs’ta sizlere en uygun şekilde hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. En uygun hizmeti almak için bizlerle iletişim halinde olup en iyi hizmeti tarafımızdan alabilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
GÖNDER
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!
close-link
İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Kıbrıs'ta En Kazançlı Emlak Yatırımı Fırsatlarını Kaçırmayın!
En güncel portföyleri önce sizin öğrenmeniz için en kısa sürede size ulaşacağız.
GÖNDER
Hayır, Teşekkür Ederim. 
close-link
Sizi Arayalım
GÖNDER