Kıbrıs Satılık Villa

22/08/2019
kibrissatilikvillaonecikangorsel-1

Akdeniz’in temiz ve ferah denizi ile birlikte sımsıcak kumsalı ve bol oksijeni, temiz havası, muhteşem lezzetleri eşliğinde sevdikleriniz için huzurlu ve güvenli bir hayat kurmak ister misiniz? Biliyoruz ki tüm bu anlattıklarımız hepinizin en büyük hayallerinden bir tanesidir. Kıbrıs satılık villa ve her türlü gayrimenkul alanında hizmet veren kuruluşumuz aracılığı ile Akdeniz’in en güzel adası olan Kıbrıs’ta bütçenize uygun ödeme yöntemleri ile villa sahibi olabilir, sevdiklerinizle Kıbrıs’ın güzelliklerini görmek için kısa bir süreliğine villa bile kiralayabilirsiniz. Hayallerinizi süsleyen bu yerde bir villa sahibi olmaya ne dersiniz? Tüm bunları hayallerinize inanan ve sizleri bu güzelliklere davet eden, Kıbrıs emlak sektörünün öncüsü olan Goldmark ailesine sizleri davet ediyoruz.

Kıbrıs Emlak

kibrisyatirimkibrisemlakfirsativilla

Denizi, doğası ve otelleri ile tercih edilen Kıbrıs, gayrimenkul alanında yatırım yapmak isteyen yatırımcıların da yüzünü güldürmeye devam etmektedir. Biz de gayrimenkul alanında hizmet veren profesyonel satış danışmanlarımız ile Kıbrıs satılık villa gibi Kıbrıs emlak alanında tecrübeli ekibimiz ile gayrimenkul alanında yatırımcıların yüzünü güldürmekteyiz. Yıllardır, gayrimenkul alanında alım-satımlarında müşteri üzerine oluşan bilgi ve deneyimlerimiz ile Kıbrıs’ın gayrimenkul alanında sizlerin bizlere karşı oluşan güveni ile birlikte kurumsal ve profesyonel bir marka haline gelmiş bulunmaktayız.

Günümüz dünyasında gayrimenkul yatırımları da globelleşmiş ve çağı yakalamış bulunmaktadır. Kimi yatırımcılar oturum alabilmek kimileri de daha cazip yatırımlar yapmak için yurtdışını tercih etmektedirler. Kuzey Kıbrıs da gayrimenkul piyasası açısından yatırımın hızlandığı bir bölge olarak ön plana çıkmaktadır. Yatırım dönüş süresinin de kısa olması yatırım için Kıbrıs’ı uygun kılmaktadır. Ayrıca, Kıbrıs uzun süredir eğitim alanında gelişmiş üniversiteleri ve öğrenci sayısı ile eğitm sektörünün çok önemli bir yer teşkil ettiği bir ülke konumundadır. Son yıllarda yeni açılan üniversitelerle birlikte aktif öğretim verilen üniversite sayısı ciddi miktarda artış göstermiştir. Öğrenci populasyonunun da artmasıyla birlikte bu durum gerek emlak, gerekse yatırım alanlarında ciddi fırsatlar doğurmakta ve ülke ekonomisini giderek büyütmektedir.

Kıbrıs Turizm Sektörü

Kuzey Kıbrıs’ın lokomotif sektörlerinden biri olan Turizm sektörü son yıllarda havaalanı, otel ve turistik tesislerdeki özellikle Türkiye ve yabancı odaklı yatırımlar ile giderek büyümekte ve beraberinde emlak talebinde ciddi artış sağlamaktadır. Akdeniz iklimine sahip oluşu, uzun yaz mevsimi ve masmavi Akdeniz manzarası ile hem gelenleri büyülüyor hem de yatırımcı için yeni fırsatlar oluşmasını sağlamaktadır. Bu durumun sonucu olarak da yatırımcının, yatırımlarının karşılığını kolayca elde etmesini sağlamaktadır. Bir çok turistlik mekanları, etkin otel hizmeti ve gelişmiş tatil köyleri dolayısıyla dünyanın bir çok yerinden her yıl ziyaretçi alan Kuzey Kıbrıs, kişilere gösterdikleri özenle etkilemelerinin yanı sıra yaşam kalitesi dolayısıyla oldukça dikkat çekicidir. Özellikle Avrupa ülkelerinde emekli olan kişiler Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ni cazip bulmaktadır. Turizm sektöründeki yılların verdiği tecrübeleri oldukça etkin kullanabilen bu eşsiz ada ülkesinin bu sektördeki istikrarlı ilerleyişi Kıbrıs emlak sektörüne de olumlu yansımaları olmaktadır.

Kıbrıs Satılık Villa Fiyatları

kibrissatilikvillalarkibrissatilikvilla

kibrisvillakibrisvillafirsati

Kıbrıs için bu kadar çok gayrimenkul yatırım fırsatlarından bahsetmişken yatırımınızın geri dönüşü olarak da elde edebileceğiniz ya da hayallerinizi gerçekleştirip yaşayabileceğiniz Kıbrıs villa fiyatlarını merak etmekte olduğunuzu biliyoruz. Fiyatlar, bulunan konuma göre değişmekle birlikte 100.000 £ civarlarından başlayıp 2.000.000 £ civarlarına kadar çıkmaktadır. Unutmamak gerekir ki bunlar ortalama fiyatlar olup bu fiyatların altında veya üstünde fiyat çıkabilmesi olasıdır. Bizim burada bahsetmek istediğimiz ise satın alarak yatırım yaptığınız ev ile hem yaşayabilir hem de daha sonrasında isterseniz satarak aldığınız fiyatın çok üstünde fiyatlara satarak gelirinizi katlayabilirsiniz.

Kıbrıs Satılık Villa Fırsatları

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti turizm sektöründeki başarısını aldığı talep ile birlikte emlak sektörünü de taşımayı başarmıştır. Kıbrıs, ada ülkesi olması dolayısıyla toprakları oldukça kıymetlidir. Kuzey Kıbrıs emlak sektöründeki bu gelişim ile birlikte bir çok konut projesi de hayata geçirmiş ve bu gelişime devam etmektedir. Dünyada oldukça ses getiren, yatırımcıların da dikkatini çeken bu eşsiz konut projeleri ile Kıbrıs satılık villalara olan ilgi artmaktadır. Bu kadar dikkat çekici olmasının en önemli nedenlerinden biri Kuzey Kıbrıs’ın doğa güzelliği ve kültürüne zarar verilmeden yapılan projelerdir. Aksine Akdeniz sularının ve doğa harikalarının avantajı kullanılarak gelişim gösterilmiş, doğal ortam ile lüks konutların birleşimi ile uluslararası çapta tanınmayı başarmıştır.

Kıbrıs Satılık Ev Avantajları

Doğa ve deniz manzaralı Kıbrıs satılık villaların oldukça fazla olduğu bu eşsiz konutların yerleşim yerleri ve iç dizaynları şaşırtıcı derecede etkileyicidir. Genellikle yazlık olarak kullanılmış olan bu harika villalar zarar görmeden, korunabilmiştir. Yılın büyük bir çoğunluğunun güneşli olması dolayısı ile villaların bahçe dizaynları oldukça düzenli ve keyiflidir. Tüm bunların yanında genellikle yatırımcıların dikkatini çeken şahane satılık dairelerde mevcuttur. Yatırımcıların dairelere rağbet göstermesinin en önemli sebebi Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki üniversitelerin öğrenim başarıları oldukça etkilidir. Her sene oldukça fazla öğrenci alan bu eşsiz ada ülkesinde doğru orantılı olarak öğrencilerin kiralık ev arayışları da oldukça fazladır. Kira gelirlerinin sterlin olması Türk ve Avrupa vatandaşları için oldukça cazip bir hal almıştır. Türk parası ile satın alınabilen gayrimenkullerin amortisman süreleri bir o kadar kısadır. Bu tür avantajları değerlendirmek isteyen kişiler yeni konut projelerini de oldukça yakından takip etmektedirler. Kuzey Kıbrıs emlak sektöründeki bu hızlı ve etkili tırmanış satılık ev avantajlarını her geçen yıl arttırmaktadır.

 

Kıbrıs Satılık Villa Modelleri

Kuzey Kıbrıs’ta birçok bölgede keyifle yaşanabilir, güzel villa modelleri bulunmaktadır. Dağ ve deniz manzarasına sahip bu şahane villalarda aradığınız her şeyi bulabilirsiniz. Hayallerinizin gerçeğe dönüştüğü Kıbrıs satılık villa modelleri hem Kıbrıs’a gelen turistler hem de yerliler tarafından ilgi görmektedir. Tatil amaçlı gelen turistlerin gözünden kaçmayan bu satılık villa modelleri dünyanın dört bir yanından satılık villa ilanlarına oluşan talebin sebeplerinden biridir.

İnsanların hayallerini süsleyen bu satılık villa modelleri son derece şık ve modern inşa edilmiş ve her detay düşünülmüş olarak karşınıza çıkmaktadır. Dublex veya triplex kat sayısına sahip bu satılık villa modellerinden tercihinize göre havuzlu veya geniş bahçeli olanları inceleyebilirsiniz. Bahçeli villaların açık alanlarını dilediğiniz gibi değerlendirebilirsiniz. Açık alan genişliğine bağlı olarak bahçeler havuz yapımına uygundur. Bunun yanı sıra çardak gibi dinlence alanları da oluşturulabilmektedir. Villa bahçesi peyzaj çalışmasına, meyve ağacı veya bitki yetiştirmek için de uygundur.

 

Mağusa, Girne, Lefkoşa veya İskele şehirlerinde yoğun olarak görülen villa tipi Kıbrıs satılık evleri oldukça kullanışlı ve cazip fırsatlarla GoldMark Estates emlak portföyü içerisinde yer almaktadır. Kıbrıs’ın dört bir yanından birbirinden çeşitli villa modelleri bulunmaktadır. Genellikle bahçeli ve havuzlu villalar şeklinde sunulan bu çeşitler oda sayısı, açık alanın genişliği, bulunduğu bölge ve konum, dış ve iç mimarisi, ekstra özellikleri ile birbirinden ayrılmaktadır. Ayrıca ısıtma sistemi, bina yaşı ve manzarası da satılık villa modelleri arasında fark yaratan kriterlerdendir. Birbirinden güzel, hayallerinizdeki villa keyfi için GoldMark Estates her zaman yanınızda!

Kıbrıs’ta Villada Yaşamanın Güzel Yanları

Kıbrıs satılık villa seçeneklerini detaylı incelediğinde son derece geniş ve ferah iç mimari tasarımın yanı sıra kullanışlı terasları ve balkonları ile tam bir villa keyfi sürmenize olanak tanımaktadır. Şömine ve BBQ özelliklerini etkin bir biçimde kullanabileceğiniz alanlar ve dekorasyon anlamında seçenek sunan geniş bölümler, bahçede peyzaj çalışmalarının yapılabilmesi gibi güzel yanları bulunur. Villa yaşamının elverdiği bu imkanlar insanların hayallerini süsler. Kıbrıs’ta yaşamanın da vermiş olduğu ayrıcalık hissi ise bu villalara talebi artırmaktadır.

 

Kıbrıs’ta villada yaşamak beraberinde birçok güzel avantajı size sunacaktır. Kıbrıs’ın mis gibi havasında yılın büyük bölümünde keyifle tatil modunda yaşayabilir, dağ ve deniz manzarasını bir arada elde edebilirsiniz. Geniş terasınızda manzaranız eşliğinde kitap okuyabilir, doğanın sakinliğinde bu güzel havanın avantajını değerlendirebilirsiniz. Dilerseniz sevdiklerinizle bahçenizde veya havuz kenarında çayınızı yudumlarken sohbet edebilirsiniz. Diğer bir yandan sahip olduğu birçok özellik ile villa sahibi olmak isteyenler için belirleyicidir. Bodrum, teras, kiler, çamaşır odası, özel garaj, şömine, BBQ gibi özellikleri bir araya toplayan Kıbrıs villalar her türden insan yaşantısı için de elverişlidir. Bekar, evli veya geniş aileler için uygun olan bu muhteşem evlerde Kıbrıs’ın keyfini tam anlamıyla yaşayabilirsiniz. Hayatınıza ve zevkinize uygun olarak evinizin her köşesini dilediğiniz gibi dekore edebilir, evinizin keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz. Böylece villanızı çok daha iyi benimseyecek, hayallerinizi yaşamaya başlayacaksınız.

Kıbrıs’ın inanılmaz sahillerine yakın konumdaki villalar tatil odaklı bir yaşam sürmenize imkan tanıyacak, sevdiklerinizle ve ailenizle hatta misafirlerinizle deniz keyfi yapabilmenizi sağlayacaktır. Öte yandan Kıbrıs’ın neresinde olursanız olun diğer şehirlerini ve beldelerini kolayca gezme şansı elde edersiniz. Yalnızca villanızın olduğu bölge değil, Kıbrıs’ın birbirinden güzel ve turistik bölgelerinde gezinti yapabilirsiniz. Kıbrıs’ta villada yaşamanın güzel yanları saymakla bitmez ancak yaşadıkça çok daha fazlasına sahip olacağınıza eminiz.

Bizler de Goldmark olarak, size en uygun fiyatlı gayrimenkulu bulup yatırımlarınızı doğru bir şekilde değerlendirme fırsatı sunuyor olacağız. Geniş portföy yapımız sayesinde aradığınız gayrimenkulu sizlerle buluşturuyor olacağız. Çünkü Kıbrıs emlak sektöründeki 10 yılı aşkın tecrübemiz ile birçok fırsata açık olan Kıbrıs’ta sizlere en uygun şekilde hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. En uygun hizmeti almak için bizlerle iletişim halinde olup en iyi hizmeti tarafımızdan alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Kıbrıs Kiralık Ev

İlginizi çekebilir: İskele Boğaz Bölgesinde Havuzlu Müstakil Ev

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
GÖNDER
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!
close-link
İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Kıbrıs'ta En Kazançlı Emlak Yatırımı Fırsatlarını Kaçırmayın!
En güncel portföyleri önce sizin öğrenmeniz için en kısa sürede size ulaşacağız.
GÖNDER
Hayır, Teşekkür Ederim. 
close-link
Sizi Arayalım
GÖNDER