Kıbrıs’ın En Büyük Projesi

17/06/2019
ana resim

Kıbrıs‘ta yaşanan talep doğrultusunda konut üretimi hızla devam ederken, bildiğiniz üzere genelde 2 katlı yapılar ve izinli alanlarda en fazla 10 kat yüksekliğinde yapılardan oluşan konutlar üretiliyordu. Girne bölgesinde dağlık ve yamaçlı bir arazi yapısı nedeniyle genelde Türkiye’nin Bodrum bölgesindeki gibi 2 katlı konutlar üretilmektedir. Mağusa ve İskele bölgelerinde ise Fasıl 96 dediğimiz yüksek kat izinli yapılar üretilmekte. Son dönemde Mağusa bölgesinde yeni geçirilen emirname ile kısıtlanmaya gidecek bu izinler, kısıtlama başlamadan izinleri alınan muhteşem bir proje ile Kıbrıs’ın en büyüğü ve en lüksü iddiası gelen yep yeni projemiz açılmak üzere.

İskele Long Beach Bölgesinde yer alacak bu muhteşem projemiz, toplamda 32 kat yüksekliğe ulaşan blokları ile, Kıbrıs’ta yapılmayanı gerçekleştiriyor. İçerisinde 5 yıldız hotel bulunan projede, sadece ana havuz büyüklüğü 4000 m2 olarak tasarlandı. 1500 civarında konutun satışa çıkarılacağı projenin Lansmanı 3 Temmuz’da gerçekleştirilecek.

Goldmark Estates Ekibi olarak projenin pazarlanması için, yerli ve yabancı satış ekiplerimiz hızla hazırlıklarını tamamlamak üzeredir. 36 ay vadeli ve faizsiz ödemeli olması beklenen bu muhteşem proje için şimdiden müşteri kayıtlarımız başlamıştır.

 

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
GÖNDER
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!
close-link
İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Kıbrıs'ta En Kazançlı Emlak Yatırımı Fırsatlarını Kaçırmayın!
En güncel portföyleri önce sizin öğrenmeniz için en kısa sürede size ulaşacağız.
GÖNDER
Hayır, Teşekkür Ederim. 
close-link
Sizi Arayalım
GÖNDER