Kıbrıs’ın En İyi Emlak Acentesi

01/04/2019

Goldmark Estates, Kuzey Kıbrıs’ta 2 yılda bir düzenlenen ve bu yıl altıncı kez düzenlenen Property Nc Awards geceninde iki ödül birden kazanarak başarısını tescilledi. En iyi emlak Acentesi ve En iyi Emlak Satış ekibi dallarında birinci seçilen Goldmark ekibi iki dalda Platinium ödüle layik görüldü. Kıbrıs’ta çalışan yüzlerce acente bulunmakta yarışmaya katılan yerli ve yabancı bir çok cente arasından başarıyla sıyrılan Goldmark ekibi, Türkiye, Kıbrıs ve uluslararası Jürilerden oluşan dallarında çok başarılı jüriye dosyalar halinde toplamda 300 sayfadan oluşan bilgi dosyalarını aktarmış, akabinde juri önünde gerçekleşen sunumlarda juri tarafından ayakta alkışlanarak ödülde iddialı olduğunu göstermişti. 30 Mart 2019 Gecesi, Port Cratos Hotel’de yer alan Kıbrıs’ın emlak Sektöründe yer alan inşaat şirketleri, mimarlık şirketleri ve diğer acenteler huzurunda ödülleri kazandığımız duyurulmuştur. Geceye tüm ekibiyle katılan Goldmark Estates gururla sahneye çıkmış ve ödüllerini takdim almıştır.

Kıbrıs Emlak Sektöründe işini özenle yapan ve Kıbrıs Türk Emlakçılar Birliği Üyesi olan Goldmark Estates yetkilileri; ‘Bu ödülleri almak bize gurur verdi, yaptıklarımızın ödüllendirilmesi bize daha çok motivasyon verecektir. Goldmark her zaman öncü bir kuruluş olmaya ve emlak sektörüne yenilikler getirmeye devam edecektir ‘  şeklinde açıklama yaparak sevinçlerini paylaştılar.

Goldmark Estates Kıbrıs’ta bulunan diğer emlak acentelerinden farklı olarak sadece yerli ve Türk müşterileri dışında uluslararası hizmet veren ekibi ile Rus, Skandinav, Orta doğu, Avrupa ve İran pazarından müşterilere satışlar gerçekleştirmektedir.

Girne, İskele, İstanbul, Kiev ve Oslo da bulunan ofislerinden tüm dünyaya açılan Goldmark, Son olarak Goldmark TV’yi hayata geçirerek emlak sektörüne bir kez daha yenilik getirmiştir. Yeni teknolojilerde internette okumak yerine izleme oranlarının yükselmesi Goldmark TV nin kurulmasında büyük bir etken oldu. Haftalık röportajları ve bilgilendirme videoları ile Goldmark TV yi sosyal medya sayfalarından takip edebilirsiniz.

0 0 votes
Article Rating

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
GÖNDER
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!
close-link
İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Kıbrıs'ta En Kazançlı Emlak Yatırımı Fırsatlarını Kaçırmayın!
En güncel portföyleri önce sizin öğrenmeniz için en kısa sürede size ulaşacağız.
GÖNDER
Hayır, Teşekkür Ederim. 
close-link
Sizi Arayalım
GÖNDER