Kıbrıs Emlak Merkezi

26/08/2019
kibrisemlakilanlari

Alınan her gayrimenkulün ardından alıcı veya yatırımcı için yeni bir hikâye başlar. Umutlar, hayaller, yeni başlangıçlar, kazançlar, yeni bir yaşam… Gayrimenkul danışmanları bu kapılar ardındaki arzu edilen hikâyeyi sizlere sunmaya çalışır. Kıbrıs emlak merkezleri doğru bir başlangıç, doğru bir yatırım ve hayallerinizdeki yaşam alanına ulaşabilmeniz içindir.  

Yapılan her iş için iyi iletişim önemlidir. Müşterinizi anlamak, çözüm odaklı çalışmak en önemli kriterlerden biridir. İnsanlar bize güven ve inançları ile başvururlar. Mülk, iş yeri ya da ev olsun, hepsi insanlar için duygusal bir anlam taşıyabilir. Biz Goldmark ailesi olarak bu sorumluluğu profesyonel bir biçimde üstlenir, beklentileri karşılamaya çalışırız.  

Kuzey Kıbrıs Emlak Sektörü

Kuzey Kıbrıs’ta emlak sektörü büyük projeler ve turizme yapılan yatırımlar doğrultusunda hız kazanmıştır. Büyüyen ve gelişen bu sektörde Kıbrıs emlak merkezine düşen sorumluluklar artmaktadır. Kazançlı projelerin gelişimi ve ödeme kolaylıkları ile birlikte Kıbrıs adeta bir yatırım şehri haline gelmiştir. Özellikle üniversiteye yakınlığı dolayısıyla kira getirileri yüksek olan Mağusa, uzun ve etkileyici kumsalları ve yürüyüş yolları ile İskele, adanın göz bebeği Girne ve Kıbrıs’ın kalbi Lefkoşa bölgelerinde artan kazançlı yatırım fırsatları Kıbrıs’ın emlak merkezi olmasını sağlamıştır. 186 ülkeden üniversitelerimize öğrenci aldığımızı düşünürsek Kuzey Kıbrıs’ta yatırım yapmak sektörde çok önemli bir yer edinmiştir. Bu durum Kıbrıs emlak ilanlarına yansımıştır ve kira fiyatlarında artışa neden olmuştur. Her bölgenin kendine has güzelliği dolayısıyla Kıbrıs eşsiz yaşam olanakları sunmaktadır. Oturum izni kolaylığı, yüksek kira gelirleri, düşük peşinatlı uygun taksit seçenekleri ve amortisman süresinin düşük olması nedeniyle Türkler başta olmak üzere yurt dışından talep her geçen gün artmaktadır.

Özellikle 3-4 yıldır Türkiye’den gelen yoğun ilgi bizleri çok memnun etmektedir. Çok kısa süre içerisinde Türkler burada satış işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. KKTC vatandaşlarından sonra TC vatandaşları bu konuda daha avantajlı olduklarını söylemek yanlış olmaz. TC vatandaşları 1-3 ay süre boyunca Kıbrıs adasında kalabildikleri gibi 60 yaş üzeri kişiler belli bir gelir (emekli aylığı, kira geliri vb.) gösterebildikleri takdir de oturum izni bile almalarına gerek kalmamaktadır. Avrupa Birliği vatandaşlarının ise bu güzel adayı tercih etmelerindeki en önemli sebep geçim sıkıntı çekmemeleridir. Aksine bu ülkede yatırım yaparak refah seviyelerini yükseltebiliyorlar. Bu durum eşsiz adamızı emlak Kıbrıs olarak anmalarına neden olmuştur. Satın alınacak farklı türde gayrimenkuller vardır; yeni yapılmış mülkler, yapım aşamasında olan mülkler, ve içi tamamen döşeli mülkler bulunmaktadır. Çok çeşitli mülklere ek olarak, Kuzey Kıbrıs, altın rengi kumsallar, dost canlısı insanlar, bol güneşli hava, dağ ormanları, antik kaleler ve eşsiz köyler sunmaktadır.

Kıbrıs Gayrimenkuller Hakkında

Kuzey Kıbrıs, emlak sektöründe son derece gelişmiş bir ülkedir. Birbirinden fazla sayıda bulunan emlak firmaları ile, Kıbrıs emlak merkezi diyebiliriz. Lüks, yaz ayları için kullanışlı, kaliteli ve birçok özelliği bulunan muhteşem evleri ile Kıbrıs emlak sektörü çok fazla ilgi görmektedir. Kıbrıs satılık ev imkanları bir o kadar fazladır. Kuzey Kıbrıs gibi son derece güvenli, havasının muhteşem olduğu bir ülkede kim yaşamak istemez ki! Kıbrıs’a sadece tatil amaçlı gelmiş olan birçok bireyin akıllarında Kıbrıs’ta bir ev sahibi  olma fikri oluşmaya başlayacaktır diyebiliriz. Kendine hayran bırakan şehirleriyle ve şehirlerinde bulunan imkanlarıyla insanları kendisine çekmeyi başarıyor.

Kıbrıs’ın incisi olan Girne sahillerinde daha çok vakit geçirmek isteyen, Kıbrıs Mağusa şehrine üniversite okumak için gelen, Alsancak’ta kafa dinlemek ve kendisini bulmak isteyen herkes Kıbrıs satılık ev ilanlarını araştırabilir. Kıbrıs emlak merkezi olması ve bu sektörde bilinirliğiyle ev sahibi olmak isteyenlere yardımcı olabilecek düzeydedir. Kıbrıs’ta ev satın almak için birden fazla sebebiniz olabilir.

İlginizi çekebilir: En Karlı Emlak Yatırım Fırsatları

 

Örneğin; vatandaşlık kazanmak için bir gayrimenkul sahibi olmanız yeterli olacaktır. Öncelikli sebebiniz olabilir. Birçok kişi Kıbrıs yerlisi olabilmek için Kıbrıs satılık ev imkanlarını değerlendirmek istemektedir. Kıbrıs bilen ve hakim olan herkes bilir ki bu ülkede bir yılın 300 günü ılık ve güneşli geçer. Kıbrıs’a çoğu kişi tatillerini yapmak ve vakitlerini kaliteli geçirmek için gelmektedir. Gayrimenkul sahibi olan çoğu kişi yaz aylarında evlerini kiraya vermek ile meşguldur. Kıbrıs’ta satın alınacak evler sahiplerine çok fazla avantaj katacaktır.

Buradan İnceleyebilirsiniz: Kıbrıs’tan Ev Alma Şartları

Kıbrıs Emlak Firmaları Arasından En İyisini Seçebilmek

Kıbrıs emlak merkezi olmasına rağmen satın alacağınız evler hakkında bilgiler alacağınız, ev satın almanıza yardımcı olacak emlak firmalarını titizlikle incelemeli ve araştırmalısınız. Kıbrıs emlak piyasasında oldukça iyidir fakat emlak firmalarını her ihtimale karşı özenle seçmelisiniz. Yaptığı işler, sahip olduğu projeler, Kıbrıs satılık ev imkanları, lüks ev seçeneklerini iyice gözlemlemelisiniz.

 

GoldMark ailesi olarak, engin tecrübelerimiz, deneyimli çalışanlarımız ve konforlu, lüks konutlarımız ile müşterilerimize var olduğumuzdan beri son derece kaliteli hizmetler vermekteyiz. Web sitemizi ziyaret ederek sahip olduğumuz Kıbrıs satılık ev ve diğer projelerimizi inceleyebilirsiniz.

İlginizi çekebilir: Emlak Dünyası Hakkında İnanılmaz Bilgiler

Biz Bu Süreci Nasıl Yönetiyoruz?

Kıbrıs emlak merkezi denilince akıllara ilk olarak yatırım fırsatlarını ve sektördeki gelişmeleri yakından takip etmek gelir. Biz Goldmark ailesi olarak bu konuda Kıbrıs emlak sektörünün her bir bölgesine teker teker hakim durumdayız. Firmamızın prensiplerinden birisi de tabii ki de olması gerektği gibi yeni yatırım ve projeleri, gelişmeleri ve süreçleri yakından takip etmektir.

 

Genelde müşterilerimizin bizi tercih etmelerindeki sebep; çözüm odaklı olmamız, iletişim kabiliyetimiz ve gayrimenkullerin en doğru ve kısa sürede doğru fiyata alım-satım ve kiralama işlemlerini gerçekleştirmemizdir. Portföy bilgisi ve yönetimi, finans ve gayrimenkul konusunda uzmanlarımız ile birlikte hedeflerimizi gerçekleştirmeye çalışırız. GoldMark olarak en öncelikli hedefimiz tabii ki de başarıdır. Günlük, haftalık, aylık programlarımız ve düzenli oluşturduğumuz Kıbrıs emlak ilanları sayesinde müşterilerimiz ile doğru ve etkili iletişim kurmaya özen gösteririz. 

GoldMark emlak firması olarak, Kıbrıs emlak sektörü, satılık ev seçenekleri ve diğer merak ettiğiniz her konu hakkında bizler ile iletişim halinde olmaktan çekinmeyin.

 

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
GÖNDER
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!
close-link
İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Kıbrıs'ta En Kazançlı Emlak Yatırımı Fırsatlarını Kaçırmayın!
En güncel portföyleri önce sizin öğrenmeniz için en kısa sürede size ulaşacağız.
GÖNDER
Hayır, Teşekkür Ederim. 
close-link
Sizi Arayalım
GÖNDER