Kıbrıs Emlak Merkezi

26/08/2019
kibrisemlakilanlari

 Alınan her gayrimenkulün ardından alıcı veya yatırımcı için yeni bir hikâye başlar. Umutlar, hayaller, yeni başlangıçlar, kazançlar, yeni bir yaşam… Gayrimenkul danışmanları bu kapılar ardındaki arzu edilen hikâyeyi sizlere sunmaya çalışır. Kıbrıs emlak merkezleri doğru bir başlangıç, doğru bir yatırım ve hayallerinizdeki yaşam alanına ulaşabilmeniz içindir.  

Yapılan her iş için iyi iletişim önemlidir. Müşterinizi anlamak, çözüm odaklı çalışmak en önemli kriterlerden biridir. İnsanlar bize güven ve inançları ile başvururlar. Mülk, iş yeri ya da ev olsun, hepsi insanlar için duygusal bir anlam taşıyabilir. Biz Goldmark ailesi olarak bu sorumluluğu profesyonel bir biçimde üstlenir, beklentileri karşılamaya çalışırız.  

Kuzey Kıbrıs Emlak Sektörü

Kuzey Kıbrıs’ta emlak sektörü büyük projeler ve turizme yapılan yatırımlar doğrultusunda hız kazanmıştır. Büyüyen ve gelişen bu sektörde Kıbrıs emlak merkezine düşen sorumluluklar artmaktadır. Kazançlı projelerin gelişimi ve ödeme kolaylıkları ile birlikte Kıbrıs adeta bir yatırım şehri haline gelmiştir. Özellikle üniversiteye yakınlığı dolayısıyla kira getirileri yüksek olan Mağusa, uzun ve etkileyici kumsalları ve yürüyüş yolları ile İskele, adanın göz bebeği Girne ve Kıbrıs’ın kalbi Lefkoşa bölgelerinde artan kazançlı yatırım fırsatları Kıbrıs’ın emlak merkezi olmasını sağlamıştır. 186 ülkeden üniversitelerimize öğrenci aldığımızı düşünürsek Kuzey Kıbrıs’ta yatırım yapmak sektörde çok önemli bir yer edinmiştir. Bu durum Kıbrıs emlak ilanlarına yansımıştır ve kira fiyatlarında artışa neden olmuştur. Her bölgenin kendine has güzelliği dolayısıyla Kıbrıs eşsiz yaşam olanakları sunmaktadır. Oturum izni kolaylığı, yüksek kira gelirleri, düşük peşinatlı uygun taksit seçenekleri ve amortisman süresinin düşük olması nedeniyle Türkler başta olmak üzere yurt dışından talep her geçen gün artmaktadır.

Özellikle 3-4 yıldır Türkiye’den gelen yoğun ilgi bizleri çok memnun etmektedir. Çok kısa süre içerisinde Türkler burada satış işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. KKTC vatandaşlarından sonra TC vatandaşları bu konuda daha avantajlı olduklarını söylemek yanlış olmaz. TC vatandaşları 1-3 ay süre boyunca Kıbrıs adasında kalabildikleri gibi 60 yaş üzeri kişiler belli bir gelir (emekli aylığı, kira geliri vb.) gösterebildikleri takdir de oturum izni bile almalarına gerek kalmamaktadır. Avrupa Birliği vatandaşlarının ise bu güzel adayı tercih etmelerindeki en önemli sebep geçim sıkıntı çekmemeleridir. Aksine bu ülkede yatırım yaparak refah seviyelerini yükseltebiliyorlar. Bu durum eşsiz adamızı emlak Kıbrıs olarak anmalarına neden olmuştur. Satın alınacak farklı türde gayrimenkuller vardır; yeni yapılmış mülkler, yapım aşamasında olan mülkler, ve içi tamamen döşeli mülkler bulunmaktadır. Çok çeşitli mülklere ek olarak, Kuzey Kıbrıs, altın rengi kumsallar, dost canlısı insanlar, bol güneşli hava, dağ ormanları, antik kaleler ve eşsiz köyler sunmaktadır.

Biz Bu Süreci Nasıl Yönetiyoruz?

Kıbrıs emlak merkezleri yatırım fırsatlarını ve sektördeki gelişmeleri yakından takip eder. Biz Goldmark ailesi olarak bu konuda Kuzey Kibris emlak sektörünün her bir bölgesine hakim durumdayız. Yeni yatırım ve projeleri, gelişmeleri ve süreçleri yakından takip ederiz.

 

Genelde müşterilerimizin bizi tercih etmelerindeki sebep; çözüm odaklı olmamız, iletişim kabiliyetimiz ve gayrimenkullerin en doğru ve kısa sürede doğru fiyata alım-satım ve kiralama işlemlerini gerçekleştirmemizdir. Portföy bilgisi ve yönetimi, finans ve gayrimenkul konusunda uzmanlarımız ile birlikte hedeflerimizi gerçekleştirmeye çalışırız. Hedefimiz başarıdır. Günlük, haftalık, aylık programlarımız ve düzenli oluşturduğumuz Kıbrıs emlak ilanları sayesinde müşterilerimiz ile doğru ve etkili iletişim kurmaya özen gösteririz. 

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
GÖNDER
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!
close-link
İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Kıbrıs'ta En Kazançlı Emlak Yatırımı Fırsatlarını Kaçırmayın!
En güncel portföyleri önce sizin öğrenmeniz için en kısa sürede size ulaşacağız.
GÖNDER
Hayır, Teşekkür Ederim. 
close-link
Sizi Arayalım
GÖNDER