Kıbrıs En Güzel Müstakil Ev Modelleri, 7 Harika Ev Örneği

07/01/2020
kibrismustakilev

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti müstakil ev piyasaları açısından muhteşem bir örnektir. Pek çok farklı Kıbrıs satılık ev ilanı arasından kendinize en uygun bahçeli, müstakil evi rahatlıkla bulabilirsiniz. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlerden satın alacağınız müstakil evlere göre çok daha uygun bir fiyata yatırım yapabilir, harika bir ada yaşantısına kavuşabilirsiniz. Özellikle muhteşem mimarileri, geniş bahçeleri ve denize, doğaya ve şehirlere inanılmaz kolay ulaşımlarıyla Kıbrıs satılık ev ilanları günümüzde oldukça popülerdir. Siz de hayatınızın bir döneminde kendinize ait bir bahçede gününüzü geçirmek, geniş evinizde keyif yapmak ve hayatın tadını çıkartmak hayallerine sahip olduysanız, Kıbrıs müstakil ev ilanlarını incelemenizi öneriyoruz. Gelin, hep beraber Kıbrıs’ın en güzel müstakil ev modellerini inceleyelim.

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs Ev Fiyatları

Kıbrıs Satılık Ev İlanları – Kıbrıs Müstakil Evler

Kıbrıs satılık ev ilanları arasında pek çok müstakil ev ilanı bulmak mümkün. Kimi villa tipi, kimi eski tip Türk müstakil ev yaşantısına daha yakın, kimi de site içerisinde projelere dahil müstakil evler satın alabilirsiniz. Kıbrıs satılık ev piyasalarının özellikle yabancı yatırımcılar tarafından en çok tercih edilen ev tipi, müstakil evler. Müstakil ev modellerini incelemek için GoldMark Estates anasayfasını kullanabilirsiniz. Gelin isterseniz, Kıbrıs’ın en güzel müstakil ev örneklerinden bazılarını inceleyelim, geniş bahçeli, havuzlu ve garajlı müstakil evlerin fiyatlarına yakından bakalım.

Kıbrıs’ta Ev Sahibi Olmak! Kıbrıs Satılık Ev Bulmak

Kıbrıs’ta ev sahibi olmak için pek çok farklı prosedür var. Ancak özellikle yabancı ülke vatandaşlarına yönelik satın alma koşulları incelenecek olursa, KKTC emlak piyasalarının aslında ne kadar da kolay yatırıma müsait olduğu görülecektir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde müstakil ev satın almak istediğinizde, yüzleşeceğiniz prosedür miktarı oldukça azdır. Kimi prosedürler can sıkıcı gibi görünebilir, bu prosedürler konusunda da GoldMark Estates yetkilileriyle iletişime geçerek tüm işlemlerin halledilmesi konusunda yardım alabilirsiniz. Kıbrıs’ta ev satın almak hayatınızda verebileceğiniz en güzel kararlardan biri olabilir. Çünkü Kıbrıs, bir ada ülkesi olarak dört bir yanı denizlerle, uzun plajlarla çevrili bir ülke. Ayrıca günümüzde Akdeniz’in en değerli bölgelerinden biri konumunda. Akdeniz ikliminin tüm özelliklerini bünyesinde toplamakta.

Kıbrıs hakkında daha fazla bilgi edinmek için, Cennet Ada Kıbrıs yazımızı okumanızı öneririz.

Kıbrıs Müstakil Ev Fiyatları Yükselişte Mi?

KKTC emlak piyasasının gözde kategorilerinden olan Kıbrıs müstakil ev ilanları, son yıllarda popülerliğine popülerlik katmakta. Özellikle Rus, İngiliz ve Türk yatırımcıların gözdesi konumunda olan KKTC, gelen yatırımın miktarıyla doğru orantılı olarak emlak piyasalarında fiyat yükselişlerine şahit olmakta. Ancak, bu fiyat yükselişi kesinlikle Türkiye seviyesine gelmiş durumda değil. İstanbul’a satın alamayacağınız evleri KKTC’de oldukça makul ve mantıklı fiyatlara bulmak mümkün. Üstelik, sektörün İngiliz Sterlini üzerinden dönüyor olması, Türk yatırımcıları memnun etmekte. Kıbrıs ev fiyatlarının gittikçe yükseleceği aşikar, ancak tüm dünyada kendisini yeni yeni gösteren bu ülkenin, daha gidecek çok yolu olduğu unutulmamalı. Kıbrıs’a geç kalmayın.

KKTC Müstakil Ev Sahibinden mi Alınır, Emlakçıdan mı?

Kıbrıs satılık ev konusunda danışabileceğiniz pek çok emlak portföy yönetim şirketi bulunmaktadır. Kıbrıs’ın en tecrübeli ve alanında yetkin ekibine sahip olan GoldMark Estates, sizlere pek çok konuda yardım etmeye hazır. Sahibinden satılık ev ilanlarını incelerken, ilanın konu olan evi ne kadar objektif bir şekilde yansıttığından pek emin olamazsınız. Çünkü, özellikle yabancı yatırımcıların KKTC’de yer alan bir konutu incelemeye gelmesi, büyük bir karardır. Bu nedenle, sahibinden Kıbrıs satılık müstakil ev ilanlarını incelerken, daha ziyade emlak portföy yönetim şirketleri vasıtasıyla incelemenizi öneririz. Bu şekilde, önceden karşılacabileceğiniz tüm problemleri elimine etmiş olursunuz. Kısacası, eğer aklınızda Kıbrıs satılık ev ilanları incelemek ve kendinize uygun, bahçeli-havuzlu, müstakil bir ev satın almak varsa, bizimle iletişime geçmenizi öneririz.

Bu içeriğimiz de ilginizi çekecektir: Kuzey Kıbrıs Müstakil Ev İlanları, En İlginç Örnekler

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
GÖNDER
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!
close-link
İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Kıbrıs'ta En Kazançlı Emlak Yatırımı Fırsatlarını Kaçırmayın!
En güncel portföyleri önce sizin öğrenmeniz için en kısa sürede size ulaşacağız.
GÖNDER
Hayır, Teşekkür Ederim. 
close-link
Sizi Arayalım
GÖNDER