En Muhteşem Girne Satılık Ev Manzaraları, Böylesini Hiç Görmediniz!

09/10/2019
girnesatilikev

Girne’den ev satın almak son zamanlarda Kuzey Kıbrıs’ın en popüler konuları arasındadır. Büyük metropol şehir hayatından sıkılan kendini doğanın içinde bulmak isteyen herkesin yeni gözdesi Girne’de emlak sektörünün gelişmesi ile birlikte adeta gözler Kuzey Kıbrıs’a döndü. Yeni yapılan konut projeleri, eşsiz güzellikteki villalar ve daireler sayesinde şahane bir fotoğraf önümüze koyan bu şehirde en muhteşem Girne satılık ev manzaralarını sizlerle paylaşacağız.  

Girne’den Neden Ev Almalıyım?

Tarihi güzelliği ve büyüleyici havası ile tarih boyunca kendinden söz ettiren Kuzey Kıbrıs, artık emlak sektöründeki yenilikler ve benzersiz güzellikteki villa ve daireleri ile dikkatleri üzerine toplamıştır. Ünlü restoranları, kumarhaneleri, renkli festivalleri, bozulmamış tarihi ile tanınan Girne’de canlı şehir hayatının içinde kırsal kesimin sakinliği ve büyüsünden asla uzaklaşmazsınız.  

Bozulmamış plajları, Akdeniz’in masmavi suları ile sakinliği rahatça yaşayabileceğiniz bir şehir olan Girne’de keşfedilmemiş koylarını boş zamanlarınızda değerlendirebilirsiniz. Birçok insan için Kıbrıs bir tatil cenneti iken narenciye bahçeleri, yemyeşil ormanları ve neredeyse hiç değişmemiş huzur dolu limanı sayesinde artık yaşamak isteyenlerin gözdesi haline gelen bu şehir, Girne satılık ev ilanlarına talebin artmasına da neden olmuştur. Tüm bunların yanı sıra Girne’nin neresinde yaşarsanız yaşayın binaların mimari bütünlüğütarihi güzellikleri ve modernliği ile olan karışımı sayesinde doğal düzene ayak uydurmak çok keyifli olacaktır.   

Girne’de Ev Satın Almanın Avantajları

Kuzey Kıbrıs’ın ilçelerinden biri olan Girne’de hızla büyüyen bir emlak sektörü olması nedeni ile bazı bölgelerindeki ev fiyatları artış göstermektedir. Sağlık ve eğitim sektöründeki sıçrayışı ile birlikte Girne satılık ev arayışında olan kişi sayısının artmıştır. Dünyaca ünlü üniversiteler ve başarıları ile kendini kanıtlamış önemli hastaneler ile doğru orantılı olarak Kıbrıs satılık ev fiyatlarındaki artıştan Girne şehri de etkilenmiş olsa bile sterlin cinsinden alınan kira ücretleri dolayısıyla ev sahiplerinin yüzünü güldürmektedir. Tüm bunların yanında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ndeki amortisman süresinin Türkiye’ye oranla daha düşük olması Girne satılık daire ve villa satın alma oranını oldukça yükseltmiştir. Bu tür fırsatlar ve kolaylıklar Kıbrıs’tan ev satın almak isteyenler için önemli bir avantajdır.  

Girne’den gayrimenkul satın almanın bir diğer önemli avantajı ise rahat bir hayatın olmasının yanında yaşam giderlerinin diğer Avrupa ülkelerine kıyasla çok daha düşük olmasıdır. Turist ziyaretçisini her yıl arttıran Girne, yeni alışveriş yerleri, restoranlarını, su sporları ve aktivite alanlarını genişletmesi ile birlikte popüler bir şehir haline geldiği gibi gayrimenkul satın almanın avantajlarını da arttırmaktadır. 

Kuzey Kıbrıs, emekli olmuş ya da kendine daha sakin ve konforlu bir yaşam tercihinde bulunan insanların talep gösterdiği bir yer iken günümüzde ailelerin de Kıbrıs satılık ev ilanlarına yoğun ilgi gösterdiği bir gerçektir. Bu rahat ve konforlu hayatın içerisinde keyifli bir yaşantı sürebilen ebeveynler, çocuklarının Kıbrıs’ta bulunan başarısı yüksek okullarda eğitimlerine devam etmelerini sağlayabiliyor, yaşam standartlarını arttırma imkanı bulabiliyorlar. Öğrenci potansiyelinin yüksek olması, üniversiteler, hastaneler ve otellerde çalışan sayısının artması dolayısıyla yatırımcıların bir kısmı Girne satılık daireleri de tercih edebiliyorlar.

Girne Satılık Daire ve Villalar

Özellikle Kuzey Kıbrıs’ın Girne ilçesi yatırımcıların tercihi haline gelmesinin sebebi burada bulanan villa ve dairelerin lüks oldukları kadar iyi inşa edilmiş olmasıdır. Uygun fiyatları ile dikkat çeken Girne satılık evlerin birçoğunda özel yüzme havuzu, dağ manzarası mevcut olduğu gibi uygun fiyatlı restoranlara, ücretsiz çarpıcı plajlara ulaşım da oldukça kolaydır.  Yatırımcıların Girne satılık daire ve villalara olan ilgisinin bir diğer nedeni kolay kiralaya verilebilir olmasının yanında yüksek kira gelirleridir. Girne şehrine yerleşmek isteyen insanlar ise genellikle bu ülkeye daha önce turist olarak gelmiş ve büyüsüne kapılmış kişilerdir. Ancak daha önce hiç KKTC’ye yolunuz düşmediyse Kıbrıs satılık ev fırsatlarını kaçırmamanızı ve güvenilir bir gayrimenkul şirketi ile irtibata geçmenizi öneririz. 

İlginizi Çekebilir: Girne’de Satılık Ev 

Girne Satılık Ev Manzaraları  

Kuzey Kıbrıs’ın Girne şehrinin yaşam fırsatlarından bahsettik. İsterseniz şimdi Girne satılık ev ilanlarından ve genel durumlarından söz edelim. Herkesin ev yaşantısından ve konumundan beklentileri farklı olabilir. Kuzey Kıbrıs’ın en güzel yanı da birçok beklentiyi karşılayabiliyor olmasıdır. Bahçe içinde doğa ile iç içe bir ev yaşantısı, dağ manzaralı bir villa, sessiz sakin denizin kıyısında bir ev, şehir hayatından kopmadan yaşayabileceğiniz bir daire veya site içerisinde farklı sosyal aktivitelerin olduğu bir yaşam alanı… Zaman içerisinden hayattan beklentilerimiz ve yaşam şeklimiz değişkenlik gösterebilir. Böyle bir değişim söz konusu olduğunda bile Girne şehir size ihtiyaçlarınızı karşılayacak başka bir yaşam imkanı sunabilir. İsterseniz merkezinde kalabalık ve canlı bir ortam, isterseniz kıyı kesimlerinde huzur ve konfor… Tüm bu yaşam fırsatlarının bulunduğu renkli bir hayat için Girne satılık ev veya Girne satılık daire ilanlarına bir göz atabilirsiniz.  

 

Girne Satılık Konut Projeleri

Girne’nin birçok kesiminde farklı konut projeleri mevcuttur. Girne Esentepe ve Alsancak gibi bölgelerde ses getiren konut projeleri hayata geçirildiği gibi düşünülmüş yenilikçi yeni projeleri ile de adeta yatırımcıları mıktanıs gibi kendine çekmeye devam ediyor. 

 Birçok yatırım fırsatı sunan, her türlü beklentiyi site içerisinde karşılayan yeni yaşam alanları oluşturuldu. Hemen hepsinde yüzme havuzları, çocuk parkları, özel otopark ve spor salonları bulunmaktadır. Dalgaların sesi ile güne uyanabileceğiniz, organitarım yapılabilecek bitki yetiştirme bahçelerine sahip, sauna ve restoranların bulunduğu yedi yıldızlı yaşam fırsatları sunan konut projeleri de Girne satılık ev fırsatları arasındadır. Girne’de bulunan bu eşsiz konut projeleri size bir evden çok yeni bir yaşam fırsatı sunmaktadır.  

İlginizi Çekebilir: Kuzey Kıbrıs Konut Projeleri

Biz Goldmark ailesi olarak Kuzey Kıbrıs’ta yaşamak , emeklilik yıllarını geçirmek isteyen, kendisine yeni bir yaşam alanı yaratmak isteyen veya yatırımcı olmak isteyen herkesin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak için uğraşırız. Kendi alanında uzman ve profesyonel gayrimenkul danışmanlarımız ile birlikte isteklerinize karşılık verebilmek ve yatırımlarınızın hızlı geri dönüşümünü sağlayabilmek adına tüm tecrübelerimizi ve bilgimizi sizlerle paylaşırız. Çıktığımız bu yolda çözüm odaklı olmak en önemli disiplinlerimizden biridir. Takım arkadaşlarımız ile olan birlik bilinci sayesinde en kısa sürede ve en doğru fiyata gayrimenkul alım-satım ve kiralama işlemlerini  gerçekleştirebileceğimiz gibi Girne satılık ev fırsatlarını birlikte analiz edebiliriz. Kuzey Kıbrıs hakkında merak ettikleriniz için GoldMark web sitesini inceleyebilirsiniz. Soru ve görüşleriniz için Goldmark ile iletişime geçebilirsiniz. 

 

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
GÖNDER
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!
close-link
İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Kıbrıs'ta En Kazançlı Emlak Yatırımı Fırsatlarını Kaçırmayın!
En güncel portföyleri önce sizin öğrenmeniz için en kısa sürede size ulaşacağız.
GÖNDER
Hayır, Teşekkür Ederim. 
close-link
Sizi Arayalım
GÖNDER