Kıbrıs Satılık Arsa Örnekleri, Yatırıma Uygun KKTC Emlak Çeşitleri!

07/02/2020
kibrissatilikarsa

Kıbrıs satılık arsa örnekleri, günümüzde oldukça popüler bir yatırım aracı halini aldı. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yer alan pek çok yatırım olanağı arasından Kıbrıs arsa örnekleri en hızlı değerlenen yatırım aracı durumunda. Kıbrıs’ta son yıllarda gelişimin adreslerinden olan İskele, Girne gibi şehirlerde yer alan satılık arsalar, KKTC emlak sektörünün gelişimini ve popülaritesinin en önemli göstergelerinden biri halini aldı. Kıbrıs satılık ev ilanlarının Dünya çapında gördüğü ilgiyle birlikte Kıbrıs emlak sektörünün gelişimi, bu arsaların fiyatlarının artmasına sebep oldu. Gelin, Kıbrıs satılık arsa örneklerini birlikte inceleyelim.

İlginizi Çekebilir: Kıbrıs Ev Fiyatları

Kıbrıs Satılık Arsa Örnekleri, En Güzel Yatırım Olanakları!

Kıbrıs satılık arsa örnekleri incelenecek olursa, GoldMark Estates üzerinden satışta bulunan Kıbrıs arsa örnekleri, Gazimağusa şehrinden. Kıbrıs’ın tarihi güzelliklerini ve doğasını tam anlamıyla yansıtan ve harika bir yaşam sunan Mağusa’da GoldMark Estates tarafından satışa sunulmuş olan toplam 19 adet satılık arsa bulunmaktadır. Kıbrıs arsa örnekleri mutlaka ince elenip sık dokunması gereken bir yatırım konusudur. Kıbrıs emlak sektörünün bel kemiği olan arsalar, son yıllarda oldukça yüksek değerlemelere ulaşmıştır. Bu yazımızda, GoldMark Estates tarafından satışa sunulmuş arsaların fiyatlarını sizlerle paylaşacağız, ancak diğer Kıbrıs arsalarından da görselleri sizlerle buluşturacağız. Eğer aklınızda bir yatırım fikri var ancak nereye yatırım yapacağınız konusunda endişeli bir durumdaysanız, mutlaka bizimle iletişime geçin. Gazimağusa şehrinde satışa sunduğumuz ve güvence sağladığımız arsalarımızdan birini satın alarak hayalinizdeki Kıbrıs emlak yatırımını kolayca gerçekleştirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Nasıl Kıbrıs Vatandaşı Olunur? KKTC Vatandaşlık Almak!

Kıbrıs Satılık Arsa Fiyatları – Mağusa Satılık Arsa

kibrissatilikarsalar

Kıbrıs’ta GoldMark Estates tarafından satışa sunulan 19 adet arsa bulunmaktadır. Bu arsalar Gazimağusa’nın merkezine yakın bir konumdadır. Bu arsalar üzerinde istenen emlak yatırımı yapılabilir, arsaların gerekli tüm prosedürleri tamamlanmış durumdadır. Kıbrıs arsa fiyatları incelendiğinde oldukça uygun ve mantıklı bir yatırım imkanı oldukları görülebilir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti satılık arsa fiyatları konusunda, sizlere bir ipucu olması açısından Gazimağusa şehrinde yer alan arsalarımızın fiyatlarını sizlerle paylaşmak isteriz. Eğer aklınızda herhangi bir soru var ise, bu arsalar ve diğer tüm Kıbrıs satılık ev ve Kıbrıs emlak konuları hakkında cevaplamaya hazırız.

Kıbrıs Satılık Arsa Fiyatları Metrekare Fiyat
Parsel No: 154 522 m2 28.000£
Parsel No: 155 527 m2 29.750£
Parsel No: 156 526 m2 26.000£
Parsel No: 168 544 m2 28.000£
Parsel No: 177 541 m2 30.750£
Parsel No: 178 675 m2 34.000£
Parsel No: 179 725 m2 35.000£
Parsel No: 180 753 m2 36.000£

Bu fiyat listesi, yalnızca GoldMark Estates tarafından satışa sunulmuş Gazimağusa satılık arsa ilanlarının bir kısmıdır. Eğer daha fazlası hakkında bilgi almak ve pek çok farklı teknik detayı öğrenerek başarılı bir Kıbrıs emlak yatırımı yapmak isterseniz, bizimle iletişime geçin.

Kıbrıs Emlak Yatırımı Yapmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler!

Kıbrıs’ta tapu konusu oldukça karmaşık görünebilir. Ancak gereken prosedürleri tamamlanmış, vergileri ödenmiş arsalar, dünyanın herhangi bir bölgesinde olduğu gibi Kıbrıs’ta da alınıp satılabilir. Ayrıca eğer satın aldığınız arsanın üzerine bir inşaat yapmak gibi bir planınız var ise, imar izni konularını da özellikle araştırmalısınız. Kimi zaman insanlar bir Kıbrıs satılık ev modeli incelemek yerine, Kıbrıs arsa ilanlarını inceleyerek bir ev inşaa ettirme, kendi arsası üzerinde bir ev sahibi olma konularında araştırmalar yapmakta. Ancak pek çok prosedür gereği bu işlemler o kadar da kolay sayılmaz. Bu nedenle satın almayı düşündüğünüz bölgedeki imar durumu, arsanın tapu durumu gibi tüm olasılıkları incelemenizi öneririz. GoldMark Estates tarafından satışta olan arsalar, her türlü teknik prosedürü halledilmiş durumdadır. Bu nedenle eğer bir yabancı yatırımcı olarak Kıbrıs’ta bir yatırım yapmayı planlıyorsanız, KKTC emlak piyasasında kendisine yer edinmiş ve güvenilir bir şirket ile çalışmanızı öneririz.

Kıbrıs Yatırım Fırsatları!

Kıbrıs emlak yatırımı fırsatları hakkında merak ettikleriniz için  bizimle iletişime geçin.
GÖNDER
Acele edin! En karlı yatırımlar sizleri bekliyor!
close-link
İletişim Bilgilerinizi Bırakın
Kıbrıs'ta En Kazançlı Emlak Yatırımı Fırsatlarını Kaçırmayın!
En güncel portföyleri önce sizin öğrenmeniz için en kısa sürede size ulaşacağız.
GÖNDER
Hayır, Teşekkür Ederim. 
close-link
Sizi Arayalım
GÖNDER